Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος για το online 𝗧𝗲𝗮𝗰𝗵𝗲𝗿 𝗧𝗿𝗮𝗶𝗻𝗶𝗻𝗴 πάνω στην μέθοδο 𝗙.𝗔.𝗦.𝗧.

Παρακάτω θα βρείτε την φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος για το online 𝗧𝗲𝗮𝗰𝗵𝗲𝗿 𝗧𝗿𝗮𝗶𝗻𝗶𝗻𝗴 (16.06-16.07.2022) πάνω στην μέθοδο 𝗙.𝗔.𝗦.𝗧., για την οποία μας μίλησε η κα. Σοφία Καρφή στο webinar της πέμπτης!
Συμπληρώνετε την φόρμα και λαμβάνετε άμεσα απάντηση με περισσότερες πληροφορίες για το Training!
Εννοείται μπορείτε να θέσετε και τις ερωτήσεις σας!
Λίγες πληροφορίες για το training:
Η εκπαίδευση χωρίζεται σε τρία μέρη
Α. Την πρώτη εβδομάδα οι συμμετέχοντες καθηγητές λαμβάνουν θεωρητική εκπαίδευση και αλληλοεπιδρούν μέσω της πλατφόρμας Moodle.
Β. Για 2-3 εβδομάδες οι καθηγητές ανταλλάσσουν μαθήματα μεταξύ τους εφαρμόζοντας τη μέθοδο F.A.S.T. Ως καθηγητές, στη γλώσσα που διδάσκουν και ως μαθητές σε μια γλώσσα που θέλουν να μάθουν.
Γ. Γίνονται 2-3 Zoom calls όπου μοιραζόμαστε εμπειρίες, απόψεις, προβληματισμούς και όπου οι εκπαιδεύτριες απαντούν σε όλες τις ερωτήσεις μέσα από την εμπειρία με δεκάδες μαθητές τα τελευταία 5 χρόνια!
Για όσους δεν πρόλαβαν το webinar ή θέλουν να το ξαναδούν…. Υπάρχει η διαθέσιμη μαγνητοσκόπηση: